Rekolekcje "laboratoryjne":


Rekolekcje weekendowe

Duchowa pigułka skondensowana w 2,5 dnia, aby regularnie móc ładować akumulatory. Propozycja dla osób w każdym wieku i z każdym stażem. 


Rekolekcje animatorskie

Ci, którzy mają pomagać w formowaniu innych, sami muszą się wciąż na nowo nawracać i nieustannie formować. Obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego animatora.


Rekolekcje dla studentów

Studenci i młodzież pracująca to grupa specjalnej troski, która zasługuje na swoje własne rekolekcje, głównie w formie weekendowych zjazdów raz na kilka miesięcy. 


Rekolekcje wakacyjne
w Bańskiej Wyżnej

Szczególny, ok 2-tygodniowy, czas rekolekcji pośród pięknych polskich Tatr. Rekolekcje te przeżywamy z całym RRN z diecezji, który w tym terminie wynajmuje na nocleg wszystkie wolne pokoje w miasteczku.


Eucharystyczny Dzień Skupienia (EDS)

Przy okazji Uroczystości Bożego Ciała co roku przeżywamy specjalny dzień skupienia (a czasem dwa dni), w którym pochylamy się nad największą tajemnicą naszej wiary.


Rekolekcje na kajakach

Te rekolekcje odbywają się tylko raz do roku w okresie letnim (zwykle tuż po zakończeniu roku szkolnego) i dedykowane są wszystkim, którzy chcą połączyć wiosłowanie z rozwojem duchowym. Śpimy pod namiotami, jemy to co sami przyrządzimy z tego co sami przywieziemy w plecakach, podziwiamy piękno stworzenia i cieszymy się obecnością Boga pośród nas. Całość trwa ok 4 dni. 

Informacje o aktualnie trwających zapisach na najbliższe rekolekcje znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.

Okazjonalnie (np. początek roku formacyjnego, Pielgrzymka RRN na Jasną Górę itp.) spotykamy się na innych dniach skupienia, bardzo często przeżywając je razem z całym RRN w diecezji. Od czasu do czasu organizujemy także warsztaty muzyczne, kerygmatyczne oraz inne przedsięwzięcia.

Przed kilkoma laty wyjeżdżaliśmy również na rekolekcje połączone z szusowaniem po stoku. Poniżej możecie obejrzeć wspomnienie z jednego z takich wyjazdów:

TOP